O nás

Naše společnost blízce spolupracuje s přímým dovozcem profesionálního nářadí Bahco a autorizovaným velkoobchodem s nářadím světoznámé značeky Fiskars.Garantujeme originální výrobky, rychlost a kvalitu. 

Zaručujeme profesionální spolupráci se zákazníkem.Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Našim cílem je hlavně spokojený zákazník, který u nás nakoupí pouze originální a kvalitní zboží. KVALITA  a SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK  jsou pro nás tou nejvyšší prioritou.

O značce FISKARS

Společnost Fiskars byla založena v roce 1649. Své kořeny má ve vesničce Fiskars, idylickém centru umění a designu, kde se moderní estetické cítění snoubí se starou tradicí. Společnost Fiskars začala v roce 1967 vyrábět jako první na světě nůžky s plastovými držadly. Od té doby se prodala po celém světě více než miliarda těchto nůžek. Jejich oranžová držadla se stala ikonou moderního designu a barva charakteristickým poznávacím znamením pro výrobky Fiskars. Fiskars je nejznámější značka nůžek na světě. Fiskars je významným globálním dodavatelem výrobků pro domácnost a zahradu.

O značce BAHCO

Značku BAHCO zná spoustu profesionálů a zahrádkářů pod dřívější obchodní značkou SANDVIK. Je synonymem kvality pro všechny profesionální i amatérské řemeslníky či zahrádkáře. V sortimentu lze najít vše od nástrčných klíčů, šroubováků, momentových klíčů, pilníků, děrovacích pil, pil na dřevo, bimetalových listů na kov, kleští, dílenských vozíků po zahradnické nůžky, houseníky či dřevorubecké lopatky a další nářadí do lesa.

Akce
Novinky
Chcete od nás přijímat novinky na Váš e-mail?
přihlásit k odběru